ETR | Coospace | MODULO | Telefonkönyv | PTE | Egyetemi Könyvtár | BTK levelezés | Központi levelezés | Oldaltérkép
Gyorslinkek (karok, egységek)
Keresés Részletes keresés

Oktatóink elérhetőségei S-Z

szerzõ: pte btk | 2009. szeptember 17. 15:33:04

S T U V W Z



S

Sándorfi Edina dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

sandorfi.edina@pte.hu

24326

Sári László dr.

Anglisztika Intézet,Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

sari.laszlo@pte.hu

24322

Sashalmi Endre dr.

Történettudományi Intézet, Közép- és Koraújkori Történeti Tanszék

sashalmi.endre@pte.hu

23516

Sata Lehel dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

sata.lehel@pte.hu

24666

Sax, Peter Wilhelm

Germanisztika Intézet

peter.sax@pte.hu

Schauer Hilda dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

schauer.hilda@pte.hu

24326

Seewann, Gerhardt-Dieter

Történettudományi Intézet, Modernkori Történeti Tanszék

seewann.gerhard@pte.hu

23573

Simonffy Zsuzsanna dr.

Romanisztika Intézet, Francia Tanszék

simonffy.zsuzsanna@pte.hu

24340

Slachta Krisztina

Történettudományi Intézet, Modernkori Történeti Tanszék

slachta.krisztina@pte.hu

23503

Sokcsevits Dénes dr.

Szlavisztika Intézet, Horvát Tanszék

sokcsevits.denes@pte.hu

24357

Somos Róbert dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filozófia Tanszék

somos.robert@pte.hu

24694

Soóky Krisztina

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filozófia Tanszék

sookyova.kristina@pte.hu

Soós Eszter

Történettudományi Intézet, Régészet Tanszék

soos.eszter@pte.hu

Spéder Zsolt dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszék

speder.zsolt@pte.hu

28216

Szabó Gábor dr.

Anglisztika Intézet, Angol Alkalmazott Nyelvészeti Tanszék

szabo.gabor2@pte.hu

24678

Szabó Máté

Történettudományi Intézet, Régészet Tanszék

szabo.mate@pte.hu

Szabó Veronika

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

szabo.veronika@pte.hu
24650
Szabó Zsolt Péter dr.

Pszichológia Intézet, Szociálpszichológia Tanszék

szabo.zsolt.peter@pte.hu24597

Szamosi Poulet Gertrud dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

szamosi.gertrud@pte.hu

24672

Szántó F. István dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Klasszikus Irodalomtörténeti és Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék

szanto.istvan@pte.hu24240

Székely Gábor dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

szekely.gabor@pte.hu

24130

Szendi Zoltán dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

szendi.zoltan@pte.hu

24668

Szentiványi-Makó Hajnalka

Pszichológia Intézet, Személyiség-, Fejlődés- és Klinikai Pszichológia Tanszék

mako.hajnalka@pte.hu

24196

Szentiványi-Makó Norbert

Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ
szentivanyi.m.norbert@pte.hu24346

Szigethi András dr.

Szlavisztika Intézet, Szláv Filológia Tanszék

szigethi.andras@pte.hu

24325

Szijártó Zsolt dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

szijarto.zsolt@pte.hu

28229

Szijjártó Linda

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

szijjarto.linda@pte.hu23563

Szöllősi Gábor dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

szollosi.gabor@pte.hu

23568

Szűcs Tibor dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

szucs.tibor@pte.hu

24336

T

Takács Zsuzsanna Mária

Neveléstudományi Intézet, Nevelés- és Művelődéstörténeti Tanszék

takács.zsuzsanna@pte.hu24551

Takáts József dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Klasszikus Irodalomtörténeti és Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék

takats.jozsef@pte.hu

24530

Tarnay László dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filmtudományi és Vizuális Kultúra Szeminárium

tarnay.laszlo@pte.hu

24250

Tarrósy István dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi  és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

tarrosy.istvan@pte.hu

24255

Tassoni, Luigi dr.

Romanisztika Intézet, Olasz Tanszék

luigi.tassoni@pte.hu

24641

Telbisz Miklós

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvészeti Tanszék

telbisz.miklos@pte.hu

24679

Thomka Beáta dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

thomka.beata@pte.hu

24242

Tóth Ágnes

Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ

toth.agnes@pte.hu

24163

Tóth Orsolya dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Klasszikus Irodalomtörténeti és Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék

toth.orsolya@pte.hu

24530

Trendl Fanni

Neveléstudományi Intézet, Romológia és NEvelésszociológia Tanszék

trendl.fanni@pte.hu

Turnacker Katalin dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filmtudományi és Vizuális Kultúra Szeminárium

turnacker.katalin@pte.hu

24261

U


Ufer, Susanne

Germanisztika Intézet

susanne.ufer@pte.hu

 

V

Vadál Ildikó dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

vadal.ildiko@pte.hu

24573

Varga Aranka dr.

Neveléstudományi Intézet, Romológia és Nevelésszociológia Tanszék

varga.aranka@pte.hu

24943

Varga Zoltán dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

varga.zoltan@pte.hu

24241

Vargyas Gábor dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Néprajz-Kulturális Antropológia Tanszék

vargyas.gabor@pte.hu

23521

Végh Ferenc dr.

Történettudományi Intézet, Közép- és Koraújkori Történeti Tanszék

vegh.ferenc@pte.hu

23512

Vilmos László dr.

Történettudományi Intézet, Ókortörténeti Tanszék

vilmos.laszlo@pte.hu

23513

Vilmosné Gilbert Edit dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

gilbert.edit@pte.hu

24102

Vincze Orsolya dr.

Pszichológi Intézet, Szociálpszichológia Tanszék

vincze.orsolya@pte.hu

24597

Visy Zsolt dr.

Történettudományi Intézet, Régészet Tanszék

visy.zsolt@pte.hu

23524

Viszket Anita dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

viszket.anita@pte.hu

24650

Vitári Zsolt dr.

Történettudományi Tanszék, Modernkori Történeti Tanszék

vitari.zsolt@pte.hu

23585

Vojtek Éva

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

vojtek.eva@pte.hu23577

Vöő Gabriella dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszék

voo.gabriella@pte.hu

24184

Vörös Katalin

Neveléstudományi Intézet, Nevelés- és Művelődéstörténeti Tanszék

voros.katalin@pte.hu

W

Weiss János dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filozófia Tanszék

weiss.janos@pte.hu

24692

Wild Katalin dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvészeti Tanszék

wild.katalin@pte.hu

24327

Winternitz Éva

Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ

winternitz.eva@pte.hu

24656

Wolosz, Robert dr.

Szlavisztika Intézet, Szláv Filológia Tanszék

wolosz.robert@pte.hu

24138

Z

Zank Ildikó

Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ

zank.ildiko@pte.hu

24363

utoljára frissítve: 2014. október 08. 10:32:41

« vissza