ETR | Coospace | MODULO | Telefonkönyv | PTE | Egyetemi Könyvtár | BTK levelezés | Központi levelezés | Oldaltérkép
Gyorslinkek (karok, egységek)
Keresés Részletes keresés

Oktatóink elérhetőségei F-K

szerzõ: Berta János | 2010. május 21. 10:56:03

F G H I J K

 

F

Faluhelyi Krisztián

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filmtudományi és Vizuális Kultúra Szeminárium

faluhelyi.krisztian@pte.hu

24261

Fancsaly Éva dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

fancsaly.eva@pte.hu

24130

Farkas Judit dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Néprajz-Kuturális Antropológia Tanszék

farkas.judit@pte.hu

23526

Fazekas Ferenc

Történettudományi Intézet, Régészeti Tanszék

fazekas.ferenc@pte.hu

23534

Fedeles Tamás dr.

Történettudományi Intézet, Közép- és Koraújkori Történeti Tanszék

fedeles.tamas@pte.hu

23516

Feischmidt Margit dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

feischmidt.margit@pte.hu

28222

Fekete Mária dr.

Történettudoányi Intézet, Ókortörténeti Tanszék

fekete.maria@pte.hu

23580

Fischer Ferenc dr.

Történettudományi Tanszék, Modernkori Történeti Tanszék

fischer.ferenc@pte.hu
btk-dean@pte.hu

23501

Fodor Mónika dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

fodor.monika@pte.hu

24184

Font Márta, Frankné dr.

Törétnettudományi Intézet, Közép- és Koraújkori Történeti Tanszék

font.marta@pte.hu

23578

Forray R. Katalin dr.

Neveléstudományi Intézet, Romológia és Nevelésszociológia Tanszék,

forray.katalin@pte.hu

24941

Füzér Katalin dr.

Társadalom és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszék

fuzer.katalin@pte.hu

28205

G

Gál Zoltánné Schmidt Andrea

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

schmidt.andrea@pte.hu

24573

Gálosi Adrienne dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Esztétika és Kulturális Tanulmányok Tanszék

galosi.adrienn@pte.hu

24101

Garai Zsolt

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filozófia Tanszék

garai.zsolt@pte.hu

24696

Gáspár Gabriella dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszék

gaspar.gabriella@pte.hu

28203

Gergely Zsuzsanna dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvészeti Tanszék

gergely.zsuzsanna@pte.hu

24598

Gerner Zsuzsanna dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvészeti Tanszék

gerner.zsuzsanna@pte.hu

24331

Glied Viktor Imre dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

glied.viktor@pte.hu

24255

Glózer Rita dr.

Társdalom- és Médiatudományi Intézet, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

glozer.rita@pte.hu

28220

Görföl Balázs

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Esztétika és Kulturális Tanulmányok Tanszék

gorfol.balazs@pte.hu

24101

Gőzsy Zoltán dr.

Történettudományi Intézet, Újkortörténeti Tanszék

gozsy.zoltan@pte.hu

23510

Grüll Tibor dr.

Történettudományi Intézet, Ókortörténeti Tanszék

grull.tibor@pte.hu

23522

Guld Ádám dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

guld.adam@pte.hu

28221

Gúti Erika dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

guti.erika@pte.hu

24652

Gyarmati György dr.

Történettudományi Intézet, Modernkori Történeti Tanszék

gyarmati.gyorgy@pte.hu

23515

Győri Gábor dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvészeti Tanszék

gyori.gabor@pte.hu

24673

Gyuris Norbert dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

gyuris.norbert@pte.hu

24322

Gyuris Petra dr.

Pszichológia Intézet, Általános és Evolúciós Pszichológia Tanszék

gyuris.petra@pte.hu

24569

Gyurok János dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszék

gyurok.janos@pte.hu

28206

H

Haaparanta, Anja

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

haaparanta.anja@pte.hu24128
Hahner Péter dr.

Történettudományi Intézet, Újkortörténeti Tanszék

hahner.peter@pte.hu23505
Hajdu Péter dr.

Klasszika-Filológia Tanszék

hajdu.peter@pte.hu24562
Hammer Erika dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

hammer.erika@pte.hu24666
Hancz Erika

Történettudományi Intézet, Régészeti Tanszék

hancz.erika@pte.hu23574

Harsányi Iván dr.

Történettudományi Intézet, Modernkori Történeti Tanszék

haivan@freemail.hu23510

Hartvig Gabriella dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

hartvig.gabriella@pte.hu24672
Havasréti József dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

havasreti.jozsef@pte.hu28222
Hegedűs Irén dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvészeti Tanszék

hegedus.iren@pte.hu24324
Heidl György dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Esztétika és Kulturális Tanulmányok Tanszék

heidl.gyorgy@pte.hu24697
Hesz Ágnes dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Néprajz-Kulturális Antropológia Tanszék

hesz.agnes@pte.hu23523
Hetyei Judit dr.

Germanisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

hetyei.judit@pte.hu24326
Hillenbrand, Rainer dr.

Geranisztika Intézet, Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke

hillenbrand.rainer@pte.hu24328
Hornyák Árpád dr.

Történettudományi Intézet, Modernkori Történeti Tanszék

hornyak.arpad@pte.hu23569
Horváth József dr.

Anglisztika Intézet, Angol Alkalmazott Nyelvészeti Tanszék

horvath.jozsef@pte.hu24321
Horváth Károly dr.

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Esztétika és Kulturális Tanulmányok Tanszék

horvath.karoly@pte.hu24101
Huszákné Urbán Erika

Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ

urban.erika@pte.hu24346
Huszár Zsuzsanna dr.

Neveléstudományi Intézet, Nevelés- és Oktatáselméleti Tanszék

huszár.zsuzsanna@pte.hu24234

J

Jankovits László dr.                  

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Klasszikus Irodalomtörténeti és Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék

jankovits.laszlo@pte.hu24240
Járai Róbert dr.

Pszichológia Intézet, Általános és Evolúciós Pszichológia Tanszék

jarai.robert@pte.hu24196
Józsa Judit dr.

Romanisztika Intézet, Olasz Tanszék

jozsa.judit@pte.hu
24642
Juhász Gábor dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

juhasz.gabor@pte.hu

23531

K

Kákai László dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

kakai.laszlo@pte.hu24545
Kállai János dr.

Pszicshológia Intézet, Személyiség-, Fejlődés- és Klinikai Pszichológia Tanszék

kallai.janos@pte.hu24569

Káplár Mátyás

Pszichológia Intézet, Személyiség- és Egészségpszichológia Tanszék

kaplar.matyas@pte.hu24216
Kárpáti András dr.

Klasszika-Filológia Tanszék

karpati.andras@pte.hu24562
Kárpáti Eszter dr.

Magyar Nyelv és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

karpati.eszter@pte.hu24652

Kelemen Gábor dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

kelemen.gabor@pte.hu23565

Kendeh-Kirchknopfné Farkis Tímea dr.

Romanisztika Intézet, Olasz Tanszék

farkis.timea@pte.hu24642
Kern Tamás

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék

kern.tamas@pte.hu24499

Kisantal Tamás dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

kisantal.tamas@pte.hu24364
Kisbán Eszter dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Néprajz-Kuturális Antropológia Tanszék

ekisban2@yahoo.co.uk23525

Kis Borisz

Szlavisztika Intézet, Horvát Tanszék

kis.borisz@pte.hu

Kiss Enikő dr.

Pszichológia Intézet, Személyiség- és Egészségpszichológia Tanszék

kiss.eniko@pte.hu24607
Kiss Gergely Bálint dr.

Történettudományi Intézet, Közép- és Koraújkori Történeti Tanszék

kiss.gergely@pte.hu23512
Kiss Szabolcs dr.

Pszichológia Intézet, Általános és Evolúciós Pszichológia Tanszék

kiss.szabolcs@pte.hu24569
Kiss Tamás Zoltán dr.

Romanisztika Intézet,  Spanyol Szeminárium

kiss.tamas@pte.hu24643
Kiss Zsuzsanna dr.
Idegennyelvi Szaknyelvoktató Központ
kiss.zsuzsanna@pte.hu24656
Kiszt Andrea

Germanisztika Intézetk, Német Nyelvészeti Tanszék

kiszt.andrea@pte.hu24158
Kleiber Judit dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Nyelvtudományi Tanszék

kleiber.judit@pte.hu24650
Kling László

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filmtudományi és Vizuális Kultúra Szeminárium

kling.laszlo@pte.hu24261
Kóbor Márta dr.

Romanisztika Intézet, Francia Tanszék

kobor.marta@pte.hu24952
Kocsis László dr.Filozófia és Művészetelméleti Tanszék, Filozófia Tanszékkocsis.laszlo@pte.hu24105

Kocsor Ferenc

Pszichológia Intézet, Általános és Evolúciós Pszichológia Tanszék

kocsor.ferenc@pte.hu
Komjati Diana

Szlavisztika Intézet, Szláv Filológia Tanszék

komjati.diana@pte.hu24325
Komlósi László dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvészeti Tanszék

komlosi.laszlo@pte.hu24676

Kovács Teréz dr.

Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszékkovacs.terez@pte.hu

Kővári Sarolta

Filozófia és Művészetelméleti Intézet, Filozófia Tanszékkovari.sarolta@pte.hu
Kucserka Zsófia dr.

Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet, Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

kucserka.zsofia@pte.hu24565
Kupa László dr.Társadalom- és Médiatudományi Intézet, Szociológia Tanszékkupa.laszlo@pte.hu28216
Kurdi Mária dr.

Anglisztika Intézet, Angol Nyelvű Irodalmak és Kultúrák Tanszéke

kurdi.maria@pte.hu24677
Kuti Klára dr.

Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Néprajz-Kuturális Antropológia Tanszék

kuti.klara@pte.hu23525

 

utoljára frissítve: 2014. június 06. 08:55:40

« vissza