BeléPTEtő Gólyatréning - kari csoportvezetők toborzása!

április

általános

A PTE Karrier Iroda csoportvezetőket keres a hallgatói beilleszkedést támogató kari programjának élére.

Kedves Hallgató!

• Szeretnél hasznos lenni, és tenni valamit a hallgatótársaid sikeres beilleszkedéséért?
  • Szeretnél tanulni magadról, kipróbálni magadat egy új szerepben, amivel még egy kis plusz bevételhez is jutsz?
  • Szeretnél új barátságokat kötni?

Ha legalább két kérdésedre igennel válaszoltál, akkor a Gólyatréning csoportvezetők között a helyed!

MI IS AZ A GÓLYATRÉNING?

A Gólyatréning egy, kifejezetten a PTE BTK gólyáinak szóló program a Kar és a Karrier Iroda közös szervezésében, mely immáron 7. éve zajlik. A Gólyatréningek során egy pár órás, játékos kikapcsolódás keretében hasznos információkat, készségfejlesztő tippeket kapnak Tőletek, felsőbb éves hallgatótársaiktól a részvevő gólyák. A programban kiemelt szerepet kap a közösségépítés és az egyetemi életben való kiigazodás. Ezek a foglalkozások kiscsoportban (12-18 gólya), páros csoportvezetéssel augusztus végén/szeptember elején valósulnak meg.

KÉPZÉS - DÍJAZÁS

Azon hallgatók, akik jelentkeznek Csoportvezetőnek, egy kiválasztási folyamaton fognak végigmenni, melynek végén – kiválasztás esetén – ún. Csoportvezetői képzésben részesülnek a Karrier Iroda munkatársai által.

• A képzés (2x8 óra) személyesen egy Campus kurzus keretén belül július-augusztusban zajlik majd.
  • A csoportvezetői képzést elvégzők 2 kreditpontot kapnak Campus csomagban, a gólyatréning megtartásáért pedig 6000 Ft ösztöndíjban részesülnek alkalmanként.
  • Gólyatréning angol nyelven is: ha elvégezted a kétnapos képzést, és rendelkezel B2-es nyelvvizsgával, akkor jelentkezz angol nyelvű csoport tartására is – plusz egy napos képzésre számíthatsz, amiért tanúsítvány jár, és emelt, 8000 Ft-os ösztöndíjra/alkalom

Jelentkezési időszak: 2024.04.02. - 04.30.
Jelentkezés és további kérdések: Szirmai Evelin, szirmai.evelin@pte.hu